EkonomiKrediler

Esnaflara Özel Kredi İ Başvurusu Nasıl Yapılıyor?

Esnaflara Özel Kredi İ Başvurusu Nasıl Yapılıyor?

Esnaflara Özel Kredi İ Başvurusu Nasıl Yapılıyor?

Bankalar esnaflara  yönelik de kredi olanakları sunmaya devam ediyor. Kendi işlerini rayına koymaları ve maddi sıkıntıdan kurtulmalarını sağlıyor. Birçok banka artık esnaflara yönelik olarak kredi seçeneklerine yer vermiştir. Devlet destekli esnaf  kredisi nasıl alınır, hangi yollara başvurulmalıdır kafamızda soru işaretine yol açan konulardan biridir. Devlet destekli kredilere yönelik olarak halk tarafından  büyük bir ilgi görüyor. Esnafa  yönelik kredi çözümü sağlayan bankalardan biri de Halkbank  olduğunu söyleyebiliriz. Halkbankası kesinlikle esnaf ayrımı yapmadan her bir müşterisine yönelik  olarak 25.000 TL ye varan kredi hizmetlerini sunuyor. 25.000 TL  değerindeki kredinizin ödeme vadesi ise 36 ay  olarak belirlenmiştir. Tercihe bağlı olarak kredinizi 6 aya kadar da ödemeniz mümkündür. Kısaca burada önemli olacak konulardan biri sizin geri ödemelerinizi zorluk yaşamadan ödeyecek olmanızdır. Halk Bankası da müşterilerinin ödemelerinde zorluk yaşamamaları için her türlü ayrıcalığı sunmaya devam eder.

Esnaflara Özel Kredi İ Başvurusu Nasıl Yapılıyor?

Esnaf Kredisini Almamız İçin Hangi Şartları Yerine Getirmeliyiz?

Maddi  zorlukların üstesinden gelmek isteyen esnaflarımız için artık en iyi çözüm yollarından biri de esnaf kredisi olacaktır. Halkbank hiçbir şekilde ayrım yapmadan esnaflar için kredi paketini devreye sokmuştur. Böylece esnaflar ürün alımlarını daha rahat yapacak, çek senet ödemelerinde zorluk yaşamayacaktır. Kısaca nakit akışlarının daha düzenli ve sorunsuz şekilde yapılmasına yardımcı olacaktır.

Esnaflara Özel Kredi İ Başvurusu Nasıl Yapılıyor?

Vakıfbanktan Esnaf Kredisi İmkanı

Halkbank kadar Vakıf bankası da esnafları es geçmeden hizmetlerini sunmaya devam ediyor. Vakıf Bankın esnaflar için ne kadar bir limit miktarı belirlemiş olduğu da merak edilen konulardan biridir. Bakıldığı zaman  Vakıf  Bank  esnaf kredisi verirken 20.000 TL’den 50.000 TL ‘ye varan kredi çözümlerine de yer vermiş bulunmaktadır. Vakıfbank tarafından sunulan kredide taksitli ödeme planları  devreye giriyor. Burada önemli olan faktörlerden biri mutlaka bankanın müşterisi olma zorunluluğudur. Eğer ki banka müşterisi değilseniz esnaf kredisini almanız biraz daha zorlaşabilir.

Esnaf kredisinden yararlanmak için yapmanız gereken ise hemen ilgili bankanın şubesine gitmeniz gerekecektir. Telefonla arayarak bilgi alabilirsiniz fakat bizzat şubeye gitmeniz gerekecektir. Online kanallar üzerinden esnaf kredisi  başvuru şartlarını öğrenebilirsiniz.

Esnaflara Özel Kredi İ Başvurusu Nasıl Yapılıyor?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu