İş Fikirleri

Evde Mum Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Evde mum paketleme işi, öğrenciler ve ev hanımları için gerçekten de çok iyi ve çok karlı bir iş fikridir. Mum üretici firmaları, bu mumların paketlenmesini sağlamak için çok yüksek bir iş gücüne ihtiyaç duyuyor. Bu işgücü, kendi personelleri ile sağlanamadığından, evden ek iş yapan bireylere bu işler veriliyor.

Evde Mum Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?
Evde Mum Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Bu şekilde işleri evden çalışan bireylere veren firmalar, ciddi anlamda bir iş potansiyeli taşıyor. Peki mum paketleme işi para kazandırır mı? Evden mum paketleyerek ne kadar gelir elde edilebilir?

Evde Mum Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde mum paketleme işi son derece basit ve bir o kadar da hızlı bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Evde mum paketleyerek gelir elde etmek için, evlere ek iş veren firmalara başvurmanız gerekli. Bu firmalar, sizlere tek seferde binlerce mum teslim ediyor.

Aldığınız mumların hepsini tek tek paketlerin içerisine yerleştirmeniz gerekiyor.  Her bir 5 ya da 10 mum, paketlerin içerisine yerleştirilip koliye konuluyor. Tek seferde koliye toplam 1000 adet mum diziliyor. Her bir koli başına güzel bir ücret alınıyor ve bu şekilde gelir elde ediliyor. Kolilerin paketlenmesi çok kolay hiç zahmetli değil, sadece 10 adet mumu size verilen kutuların içerisine yerleştiriyorsunuz, tüm iş bununla sınırlı.

Evde Mum Paketleyerek Ne Kadar Kazanılır?

Evde mum paketleme işi ile son derece iyi gelir elde edebilirsiniz. Mum paketleme işleri bildiğiniz gibi iyi para kazandıran iş fikirleri arasındadır. Evlere ek iş veren firmaların size teslim ettikleri mumları, onarlı paketlere dizersiniz ve her bir paketten 30 kuruş ücret alırsınız. Gün içerisinde 400 paket mumdan 120 lira, 500 paket mumdan 150 lira gelir elde edebilirsiniz. İşte tüm sistem bu kadar hızlı ve kolay işliyor. Mumlar ilk seferde birkaç günlüğüne size veriliyor, sonrasında ise haftalık olarak iş alıyor ve işleri teslim ettiğinizde paranızı alabiliyorsunuz.

Evde Mum Paketleyerek Ayda Ne Kadar Kazanırım?

Bu işi yarı zamanlı olarak yapanlar olduğu gibi, tam zamanlı olarak yapan çok fazla insan da var. Genelde günde 3-4 saat çalışarak 1000 TL civarında bir parayı kazanmak gerçekten mümkün. Günde 7 ile 10 saat çalışanlar ise 2 bin lira ile 3 bin lira arasında bir aylık gelir elde edebiliyorlar. Günde 1 saat çalışanlar ise ayda ortalama 300-400 lira kazanıyorlar.  Sizde bu işi yaparak çok güzel paralar kazanabilirsiniz. 

Kaynak: Para Ekstra

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu