BankalarKredi Kartları

Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar

Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar

Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar

Günlük ihtiyaçlarını artması ile beraber köşede belli bir birikim elinizde yoksa ya da tükenmeye başladıysa, özellikle madde ihtiyacınız varsa kredi kartı kullanımı devreye girer. Her bankanın kredi kartı vermek gibi bir lüksü olmadığı gibi bazı bankaların da kendi içlerinde aldıkları karar ile kişileri ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla belli bir kıstas doğrultusunda kredi kartı verebilmektedir. Nakit para kullanmadan alışveriş yapabilme, taksitle ürün alabilme imkanı sağlayan kredi kartlarını bankadan bankaya göre farklı veriş koşulları bulunmaktadır. Bazı bankalar sadece kendi müşterisi olan kişilere kredi kartı belirlerken, bazı bankalar ise o bankadan sürekli bir faaliyette bulunmadığı halde ve banka ile ilişkisi olmadığı halde yine de kart verebilmektedirler.

Endişe etmenize gerek yok. Çünkü kredi kartı veren banka sayısı günümüzde çok fazla artmıştır ve bu birkaç gün içerisinde alınabilen ve kullanıma başlanan bir olay haline gelmiştir.

Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar Nelerdir

En kolay kredi kartı veren bankalara sırasıyla bakacak olursak; öncelikle Akbank’ı söyleyebiliriz. Akbank kredi kartı başvurusunu; birkaç online işlemle beraber yada bizzat bankaya gidip form doldurarak, telefonla müşteri hizmetlerini arayarak yapabilirsiniz.

Bir başka banka ise Ziraat Bankası’dır. Ziraat Bankası; kişileri günlerce bekletmeden kredi kartı sunan bankalardan birisidir. Ziraat Bankası’nın pek çok iş yeri ile teması bulunmaktadır. Bununla beraber puan kazanma ihtimalimiz de yükselmektedir. İnternet üzerinden, ATM’lerden, mobil bankacılık aracılığı ile ya da şubelere giderek başvuruda bulunabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası da, kredi kartı başvurunuza anında onay veren bankalardan birisidir.

Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar

Bunların dışında; ING Bank tercih edebilirsiniz. Yaklaşık 5 dakika içerisinde işlemleriniz gerçekleştirilir. Kimlik ve gelir belgeniz ile başvuru yaptıktan sonra kredi kartına sahip olabilir, dilediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz.

Tüm kredi ve kredi kartı başvurularınızı şubeden yapmaya özen göstermenizi tavsiye ederiz. Mobil bankacılıktan başvurduğunuz her ürün şayet onay almaz ise puanınızı olumsuz etkileyecektir. Şubede bulunan müşteri temsilcilerinden kredi ürününüzün başvurmadan önce onaylanıp onaylanmayacağı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu