İş Fikirleri

Online Para Kazanma : Yarışmalara Katılarak Para Kazanın

Online para kazanma yöntemlerinden biri de bilgi yarışmalarına katılmaktır. Teknolojik gelişmelerle birlikte insanoğlu günlük hayata dair her şeyi çevrimiçi ortamda yapmaya başladı. Özellikle korona virüsü süreci ile birlikte eve hapsolan insanlar daha önce hiç olmadığı kadar çevrimiçi olmaya başladırlar. Günümüz dünyasında internetten para kazanmak hem zevkli hem de daha kolay bir olay gibi görünüyor. 

Son zamanlarda mobil platformlarda çevrimiçi olarak yarışmalara katılıp para kazanmak popüler hale geldi. Yakın zamana kadar televizyondan izlediğimiz bilgi yarışmaları artık bir tık ötemizde. Siz de internet ortamında fazla zaman harcayan biriyseniz hem eğlenip hem de para kazanabilirsiniz. 

Online Para Kazanma Platformları

Hadi

Canlı yayında yarışmacılara online olarak soru yönelten HADİ yarışmasından para kazanmak için 12 soruya doğru cevap vermek gerekiyor. Bu yarışmaya erişmek için telefonunuza uygulamayı indirmeniz yeterlidir. Ayrıca uygulamayı kullanmak için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Oyna Kazan 

Onedio tarafından hayata geçirilen bu yarışmada para kazanmak mümkündür. Bu yarışmada soru sayısı fazladır ve sorular zordur. Kazandığınız parayı çekebilmeniz için bakiyenizin en az 50 TL olması gerekmektedir. Bu yarışmaya erişmek için beta sürümünü App Store veya Google Play Store’dan indirebilirsiniz.

Bağlan ve Kazan

Bu yarışma Türkiye’nin ve Avrupa’nın ilk online para kazanma yarışmasıdır. Yarışmaya bulunduğunuz herhangi bir ortamda katılmanız çok basittir. Hesap oluşturup kayıt olduktan sonra canlı yayına katılabilir ve yarışmaya başlayabilirsiniz.

Türkiye Yarışta

Bu yarışma her gün günde iki defa yapılmaktadır. Yarışma boyunca 12 soru sorulmaktadır. Yarışmaya katılım oldukça basittir. Telefonunuza uygulamayı indirdikten sonra yarışma saatlerini takip etmeniz gerekmektedir. Yarışma saatinde sunucu soruları sorar, yarışmacılar ise ekrandan tek bir tıkla soruları yanıtlayabilmektedir. 

Eleg  

Türk Telekom tarafından geliştirilen bu yarışma para kazandıran ve canlı olarak yayınlanan bir bilgi yarışmasıdır. Eleg yarışmasına katılım için uygulamayı telefona indirmek yeterlidir. Aynı anda binlerce insanın rekabet ettiği bu yarışmada 10 sorunun hepsini doğru yanıtlayan yarışmacılar arasında ödül paylaştırılır.

Koş Kazan

Her gün 13:00 ile 20:00 saatleri arasında yapılan bu yarışmanın play store’da uygulaması vardır. Günde iki kez yapılan bu yarışmada yarışma sonunda ilk 3’e girenlere veriliyor.

Online Para Kazanma : Yarışmalara Katılarak Para Kazanın yazımızı beğendiyseniz İş Fikirleri kategorimizi incelemenizi tavsiye ederiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu